Domov / Siete

Siete

Pevné
siete

Rolovacie
siete

Plissé
siete

Pevné

siete

Obrovskou výhodou pevných sietí proti hmyzu je možnosť ich montáž bez potreby vŕtania do rámu okna. Takéto siete zvyčajne pozostávajú z hliníkového rámu, sieťoviny a špeciálnych otočných háčikov umiestnených na konštrukcii rámu, ktoré slúžia na zaistenie siete o rám okna. Práve vďaka háčikom si dokážete svojpomocne jednoduchým otočením háčikov sieťku kedykoľvek namontovať aj demontovať.

Pevné siete sú vhodné na plastové, hliníkové aj drevené okná.

Rolovacie

siete

Rolovacie siete proti hmyzu sú špeciálne navrhnuté, aby mohli byť siete podľa potreby vyrolované a zastavené v ľubovoľnej horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Konštrukcia sietí sa skladá z rámov z extrudovaného hliníku a z odolnej sieťoviny. Rolovacie siete sa dajú namontovať priamo do ostenia okna alebo dverí, prípadne priamo na rám okna.

Tento typ siete je vhodný nielen do klasických okien, ale aj do dvojkrídlových okien a balkónových dverí.

Plissé

siete

Plissé siete sú skutočným dizajnovým kúskom, ale to neuberá na ich vysokej funkčnosti, vďaka svojej bezbariérovosti a možnosti napájania sietí vedľa seba. Samotná sieť je plisovaná, teda skladá
sa ako harmonika, čím zaberá malý obytný priestor, a zároveň viem pokryť veľké plochy. Sieť sa skladá z dvoch hlavných komponentov, a to z ľahkého hliníkového rámu a odolnej siete. Plissé sieť sa dá namontovať priamo na okno alebo do špalety.

Svojou vysokou trvanlivosťou a ľahkou údržbou sú plissé siete vhodné do rušných domácností s hravými deťmi a pobehujúcimi domácimi miláčikmi.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ul