Domov / Garážové brány

Garážové brány

Sekčné
brány

Rolovacie
brány

Priemyselné
brány

Sekčné brány

Sekčné brány sú favoritom medzi zákazníkmi. Vďaka panelom, z ktorých je brána zostavená, sa brána dokáže ”zalomiť“ v sekciách, a tak sa zasunúť pod strop garáže. Tým pádom nie ste ukrátený o žiadny priestor vo vašej garáži.

Panely na sekčnej bráne sú podstatne hrubšie od iných typov brán, čo zaručuje ich odolnosť, izolačnú vlastnosť a dlhú životnosť. K robustnosti brány je prispôsobená aj motorizácia. Využité sú nemecké a francúzske motory, ktoré sú jedinečné pre svoju spoľahlivoť a nízku hlučnosť.

Rolovacie brány

Ak ste si kúpili starší dom a nie je možné veľmi hýbať s usporiadaním garáže, rolovacia brána je tým najideálnejším riešením.

Pancier brány je zostavený z užších lamiel, ktoré sa rolujú na hriadeľ, čím zaberajú len minimum z úžitkového priestoru. Vďaka svojej konštrukcii a technickému riešeniu si dokonca nevyžadujú ani väčšie stavebné úpravy na objekte.

Priemyselné brány

Priemyselné brány sú konštruované na oveľa vyššiu záťaž a náročnosť prevádzky ako brány pre bežné rodinné domy. Ide predovšetkým o počet vykonaných cyklov, a preto je kladený dôraz na motory a kovanie brán, ktoré sú dimenzované až na 20 000 cyklov.

Dôležitou súčasťou priemyselných brán sú aj bezpečnostné prvky, ktoré bránu dokážu bez vašeho zakročenia včas zastaviť, a to bez spôsobenia zranenia či škody na majetku.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ul